ارسال پاسخ 
بخش آموزش ICEM-CFD در کتاب
08-06-2016, 11:35 PM
ارسال: #1
بخش آموزش ICEM-CFD در کتاب
با سلام
من برای بار اول بود که می خواستم تو ICEM-CFD مدل بسازم.کتاب آقای سعادتی/زین العابدینی رو تهیه کردم اما بخش اول( مثال اول) آموزش خیلی گنگ..ترجمه سنگین و نیاز به بازبینیه بیشتری داره...مراحل حل مثال خوب توضیح داده نشده و از تهیه تصویر هم دریغ شده.کلا نسبت به گمبیت خیلی پیچیدش کردید تو تولید مش.
ی جزوه ای راهنمایی چیزی برای تولید مدل تو ICEM-CFD نیاز دارم که کارمو برای ی مدل با دو استوانه ای هم مرکز دارای حجم و البته جامد راه بندازه.تو طرف استوانه داخلی باز باشه.
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-10-2016, 08:06 PM
ارسال: #2
RE: بخش آموزش ICEM-CFD در کتاب
سلام بر شما
ممنون از ابراز نظرتون در مورد کتاب
البته این کتاب به هیچ وجه ترجمه نیست و شاید به خاطر پیچیدگی نرم افزار کمی گنگ به نظر برسه
برای آشنایی بیشتر میتونید فصل جریان داخلی را در نرم افزار ICEM-CFD انجام بدید و یا از این لینک ویدئوهای آموزشی بنده را ببینید
ویدئوها در پایین صفحه درج شده که میتونید دانلود و استفاده کنید
موفق باشید

http://www.ptecgroup.ir/%D8%A2%D9%85%D9%...luent.html

(08-06-2016 11:35 PM)kamalalali نوشته شده توسط:  با سلام
من برای بار اول بود که می خواستم تو ICEM-CFD مدل بسازم.کتاب آقای سعادتی/زین العابدینی رو تهیه کردم اما بخش اول( مثال اول) آموزش خیلی گنگ..ترجمه سنگین و نیاز به بازبینیه بیشتری داره...مراحل حل مثال خوب توضیح داده نشده و از تهیه تصویر هم دریغ شده.کلا نسبت به گمبیت خیلی پیچیدش کردید تو تولید مش.
ی جزوه ای راهنمایی چیزی برای تولید مدل تو ICEM-CFD نیاز دارم که کارمو برای ی مدل با دو استوانه ای هم مرکز دارای حجم و البته جامد راه بندازه.تو طرف استوانه داخلی باز باشه.
با تشکر

[تصویر:  attachment.php?aid=199]
02-08-2017, 06:22 AM
ارسال: #3
RE: بخش آموزش ICEM-CFD در کتاب
با سلام
فایل آی جی اس هندسه اتومبیل شبیه سازی شده تو کتاب تالیفیتون رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ فایل ام اس اچش فقط گذاشته شده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان